1394/8/6 چهارشنبه رئیس دانشگاه پیام نور فراشبند در مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید: هدفمند بودن، وقت شناسی و برنامه ریزی صحیح و منسجم، پراهمیت ترین شاخصه های یک دانشجو در دوران تحصیل می باشدبه گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد فراشبند جلسه توجیهی و معارفه دانشجویان ورودی جدید با حضور مسئولین دانشگاه، رئیس جمعیت هلال احمر و فرمانده بسیج دانشجویی شهرستان در سالن دانشگاه برگزار گردید.

فرزاد پورغلامی رئیس واحد ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و خوش آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود، به بیان ویژگی های یک دانشجوی موفق در دوران تحصیل پرداخت و اظهار داشت: مهم ترین و اصلی ترین شرط موفقیت دانشجو در دوران تحصیل و حتی بعد از آن داشتن هدف مشخص و معین،وقت شناسی و برنامه ریزی صحیح و منسجم می باشد. چرا که دانشجویی که این مشخصات را در خود نداشته باشد چه بسا در طول دوران تحصیل دچار مشکلات عدیده شده و بعضا قادر به ادامه تحصیلات نبوده و در آخر متوجه خواهد شد که چندسال از عمر خود را بی هدف گذرانده است.

در ادامه حبیبی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و میرزانیان فرمانده حوزه بسیج دانشجویی شهرستان به نوبت به بیان ویژگی های کانون ها و انجمن های دانشجویی پرداخته و ضمن قدردانی از دانشجویان فارغ التحصیل سال های گذشته که در این حوزه فعالیت نمودند، از دانشجویان ورودی جدید درخواست کردند در صورت تمایل به فعالیت در این حوزه بپردازند.

از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم اجرای مسابقه و دکلمه متناسب با ایام سوگواری امام حسین(ع) توسط دانشجویان فعال حوزه فرهنگی، اهدا بسته آموزشی – فرهنگی به دانشجویان و تقدیر از فعالین حوزه های مختلف در سال گذشته بود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 
1391/9/19 یکشنبه

                                  فراشبند - بولوار سرداران - جنب بیمارستان امام هادی(ع) - کدپستی: 7478168435 - تلفن: 07138757340 - تلفکس: 07138757350